Odpowiedź Nadleśniczego na zarzuty Ewy Sudoł

Drukuj
Dodano: sobota, 30 sierpień 2014

Czytaj więcej
Odpowiedź Nadleśniczego Romana Dudka
na zarzuty Ewy Sudoł

 Obejrzyj wywiad!

Udostępnij na Facebooku

Komentarze  

#53 leśnik 2014-10-05 11:48
do piszącego do leśnik. Nikt ci chyba tyłka nie zasłania jak chcesz nim popracować to prosze. Ale tutaj sobie reklamy nie rób. Kiedy mówie o rozmowach z leśnikami to mówię o zmuszaniu do udziału w wyborach na jej liście. Robiła to ta pani która dzisiaj usiłuje nam wmówić jaka to jest pokrzywdzona przez mobing a jeszcze niedawno to sama robiła.Nikt nie palił się przecież do udziału w polityce a tym bardziej z tą babą. Odbywało się to w czasie pracy. to był zajebisty "zaszczyt" z kategorii upokarzającej propozycji nie do odrzucenia.To był klasyczny mobing. Nie zapomnieliśmy tego. To ostrzeżenie przed ewentualnymi rządami tej kobiety nie znającej wstydu.
Cytuj
#52 Włodek 2014-10-04 13:05
Widać, że dla niektórych zwolenników i przeciwników Sudołowej to już jest wojna między sobą, nie wnosząca nic do tematu.
Swoją drogą nie sadzę aby ani Pan Nadleśniczy ani pani Sudoł chcieli zniżać się do poziomu takich rozmów i nawet myślę, że nie chcieliby aby ktoś inny pisał takie rzeczy rzekomo broniąc ich. Więc może warto dać już sobie spokój.
Cytuj
#51 mądry 2014-10-03 16:31
żenada
Cytuj
#50 do leśnik 2014-10-03 08:46
leśniczko tylko co do rzeczy mają mieć rzekome nagrania na których to niby pani Ewa kogoś namawia do startowania w wyborach? po pierwsze namawianie do wzięcia udziału w wyborach nie jest karane a po drugie sprawa jest o mobbingu jak sama zauważyłaś wiec co ma jedno do drugiego? Może w takim razie ktoś powinien też wziąć na tą sprawę Twoje nagranie z Twoim Panem i władcą i pokazać co Wy robicie w czasie pracy?

PS. jest dla Ciebie upokarzające że ktoś proponuje udział w wyborach a puszczanie się na lewo prawo to już nie?
Cytuj
#49 leśnik 2014-10-02 23:30
będzie ciekawie jak nagranie z rozmowy pojawi się na sądowej rozprawie o mobing. :lol: :lol: :P Nikt nie palił się przecież do udziału w polityce a tym bardziej z tą babą. Odbywało się to w czasie pracy. to był zajebisty "zaszczyt" z kategorii upokarzającej propozycji nie do odrzucenia. Nie zapomnieliśmy tego. To ostrzeżenie przed ewentualnymi rządami tej kobiety nie znającej wstydu.
Cytuj
#48 franek 2014-09-23 09:28
Ha,ha leśnik wel leśńiczka szuka nagrań ze swoją osobą, czyżby jakieś obawy?
Cytuj
#47 Daniel 2014-09-18 12:55
Cytuję leśnik:
Ciekawe Danielu czy byś swojemu szefowi odmówił/a/.To były propozycje nie do odrzucenia.

Tak, kiedyś to zrobiłem i jestem na swoim :)
Cytuj
#46 puris 2014-09-18 01:10
poziom dyskusji jak pod budką z piwem :( zero rzeczowych argumentów cały czas pyskówki i dotyczy to niestety obu stron :(
Cytuj
#45 leśnik 2014-09-17 22:50
Ciekawe Danielu czy byś swojemu szefowi odmówił/a/.To były propozycje nie do odrzucenia. Nikt nie palił się do udziału w polityce a tym bardziej z tą babą. Odbywało się to w czasie pracy. to był zajebisty "zaszczyt" z kategorii upokarzającej propozycji nie do odrzucenia. Nie zapomnieliśmy tego.Jak usłyszysz nagranie takiej rozmowy to zmienisz zdanie. I jakie kopanie leżacego ? To ostrzeżenie przed ewentualnymi rządami tej kobiety nie znającej wstydu.A ty tajniaczku/o/ to straszyć możesz swojego śwagra.
Cytuj
#44 tajniak 2014-09-17 21:49
leśniczko Ty się martw, żeby czasem nagrania z Tobą w roli głównej nie wypłynęły bo Ci mąż buźkę lekko obije! albo co gorzej rozwodu zażąda!
Cytuj
#43 Daniel 2014-09-17 21:22
Panie i Panowie "upokorzeni" leśnicy, wam kury szczać prowadzać a nie zajmować się polityką. Nawet taką w wydaniu internetowoustr zyckim. Skoro nie chcieliście startować w wyborach to trzeba było wtedy protestować. Zachowalibyście twarz. Kopać leżącego się nie godzi.
Cytuj
#42 leśnik 2014-09-17 21:10
Tak to był zajebisty "zaszczyt" z kategorii upokarzającej propozycji nie do odrzucenia. Nikt nie palił się do udziału w polityce tej damy. Odbywało się to w czasie pracy.Ta Pani i szef !! Nie zapomnieliśmy tych upokorzeń.
Jeżeli będzie nagranie takiej rozmowy poprosimy redakcję o jej publikację.
Cytuj
#41 Daniel 2014-09-17 18:48
Może zakończyć tą dyskusję Tuwimem?
"Próżnoś repliki się spodziewał

Nie dam ci prztyczka ani klapsa

Nie powiem nawet pies cię je*ał

Bo to mezalians byłby dla psa"
Cytuj
#40 mądry 2014-09-17 18:05
Jak wielkim hipokrytą trzeba być aby uważać, że propozycja udziału na listach wyborczych jest poniżająca? Chyba że komuś jest szkoda że nie dostał takiej propozycji..
Cytuj
#39 Arnold 2014-09-17 13:47
leśnik co za dno!
Cytuj
#38 tymczasowy 2014-09-16 22:12
A jednak nowe fakty wyłażą na wierzch po pytaniu "mieszkanki" . Już wiemy jak wyglądało utworzenie w jeden dzień listy wyborczej konkurencyjnej dla BSS. Leśnik zachował w pamięci w jaki sposób się to odbyło.Działaln ość polityczna w godzinach pracy czy w czasie wolnym ? Może są jakieś nagrania z którejś z tych jak mi się wydaje ciekawych rozmów.Z czasem zapewnie się pokażą. Zaczynam rozumieć ujawniane tutaj niezadowolenie. A to winien Pan pseudo-redaktor co to wypisał stek bzdur, a to jakieś leśniczki i mieszkanki. Jeden jest tylko anioł prawdy i niewinności ta była księgowa !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytuj
#37 leśnik 2014-09-16 21:25
do tych niżej i mm.. :D :-* Oj niewygodna to prawda dla Was w jaki sposób odbywało sie "powoływanie" leśników na listy w tamtych wyborach. Odbywało się oczywiście w ich czasie wolnym !! Pani i szef też zostawaliście po godzinach !! Nie zapomnieliśmy w nadleśnictwie jak przebiegały te namowy do kandydowania. Pani i szef i propozycja nie do odrzucenia. Nie zapomnieliśmy tych upokorzeń.I Pani śmie skarżyć się na mobing.
To nie z mojej strony padły słowa - "stul jadaczkę". Moja odpowiedz to tylko próba zniżenia się do Waszego poziomu. :oops: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Cytuj
#36 Mario do leśnik 2014-09-16 12:32
No widać że Pani ma wprawę - kultura w odpowiednim ;kaloszowym; wydaniu.Myślę ze powinna Pani poprosić swojego szefa o kalosze i do lasu bo tam Pani miejsce ;Damo; A swoja drogą ciekawe czy obecny nadleśniczy ma wiedzę co wypisują jego pracownicy. Ciekawe nie wierzę że to popiera!!
Cytuj
#35 mmm 2014-09-16 12:07
droga leśniczko jeśli naprawdę myślisz, że Pani Sudoł zniżyłaby się do Twojego poziomu i wdała z kimś takim w dyskusję to myślę, że się mylisz. Może chciałabyś żeby mną była ale niestety masz pecha. Ja jestem Twoim 'kolegą' z którym Ci nie wyszło :P
Ponadto naprawdę poziom jaki prezentujesz swoją osobą to już jest nie do przyjęcia, dlatego nie będę dalej z Tobą dyskutować bo nie ma to żadnego znaczenia na tym forum.
Cytuj
#34 Jolanta do leśnik 2014-09-16 10:34
Poziom Pani dyskusji jaki Pani prezentuje na tym forum jest równy Pani intelektowi.ŻEN ADA :-* :-* :-* :-*
Cytuj
#33 leśnik 2014-09-15 22:51
do mm Pani szanowna księgowo. Specjalnie ściągano nowego szefa z drugiego końca Polski żeby załatwić jakąś tam księgową.Ubawił aś mnie do łez- "miała wiele możliwości na wykorzystanie stanowiska ..w lasach ale nigdy dotąd nie zrobiła". Ja o tym poniżaniu leśników nie zapomnę i będziemy tutaj przypominać.Nie wygodna ta prawda o Twojej poniżającej arcyuczciwości. A straszyć to sobie możesz i pokrzykiwać na śwagra. Tymczasem napiszę w Twoim języku abyś dobrze zrozumiała " tupnij sobie nóżką by tłuste dupsko ruszyć może sie rozum wyżej przemieści"
Cytuj
#32 mmm 2014-09-14 20:13
szanowny leśniku (konkretnie leśniczko - wiemy przecież dobrze kim jesteś, internet nie jest aż tak anonimowy), wymyślasz takie bzdury, że już chyba się lekko zagalopowałaś. Zasadnicza rzecz jest taka, że nowy szef Pani Sudoł nie ustawił do pionu tylko robił wszystko aby znaleźć na nią 'haka' i ją zwolnić, bo w końcu taki był cel jego przybycia w nasze strony.
Druga rzecz to albo naucz się pisać kulturalnie albo wcale się nie odzywaj (ciekawe czy w rzeczywistości też byłabyś taka odważna? może w innych kwestiach bo w końcu w 'tych' sprawach jesteś dobra).
A jeśli o jej kandydowanie na burmistrza to właśnie jest jedynym kandydatem, po którym można się spodziewać uczciwości. Zauważ, że miała wiele możliwości na wykorzystanie stanowiska czy w starostwie czy w lasach ale nigdy dotąd nie zrobiła tego więc doparwdy daruj sobie tak płytkie komentarze albo może napiszę w Twoim języku abyś dobrze zrozumiała: stul jadaczkę!
Cytuj
#31 leśnik 2014-09-14 19:50
do Franka . ona ze śwagrem. to niby teraz takie bedą rządy w mieście tak jak w nadleśnictwie za poprzedniego szefa.I to ma być świetlana przyszłość bo jest ta odważna i nie dająca sobą pomiatać, nie jest niczyją marionetką. Pomiatać to będzie urzędnikami miejskimi tak jak pomiatała nami a marionetkami będziemy my wszyscy mieszkańcy.Cieb ie koleś coś popie.ło. A słowo chamska nie zostało przeze mnie użyte. Nie nakręcaj się Franek.
Cytuj
#30 Franek do leśnika 2014-09-14 15:52
Pani Ewa Sudoł bynajmniej jest wolna od zarzutów korupcyjnych.
A Pani pisząc te wydumane komentarze nie jest "chamska" i mściwa? A może to zwykła zazdrość? nie wierzę by komuś takiemu kiedykolwiek ktoś zaproponował miejsce na liście;))
Żenada i totalny brak kultury oraz... odwagi!Pisać anonimowo (czyt.obrażać) pod nickiem tak łatwo i wygodnie..:))
Cytuj
#29 leśnik 2014-09-14 14:01
do Franka a to ma piernik do wiatraka, że dyskusja dotyczy kandydowania tej Pani na ustrzyckiego burmistrza. G.. mnie obchodzi proces, zresztą Pani myślała, że będzie jak za poprzedniego szefa my ze świagrem będziem wszystkim kręcić więc nowy ją szybko ustawił do pionu. Płaczu w firmie za nią nie ma. Pamietamy jak nas poniżała proponując kandydowanie na jej liście. To traktowanie przez nią pokazało że to jest żadne władzy, bezczelne i mściwe babsko.I co tak samo ma ona rządzić w Ustrzykach.Bezr obocia jej nie życze ale gdyby miała byc burmistrzem to skaranie boskie będzie.
Cytuj
#28 mmm 2014-09-14 11:15
Ludzie mafii czuwają i tyle. Nie ma sensu się zniżać do ich poziomu i aż takie bzdury wymyślać. Sudołowa i tak wygra wybory i wygra sprawę w sądzie:) tyle w temacie
Cytuj
#27 Franek do leśnika 2014-09-13 21:55
Drogi leśniku a raczej leśniczko co ma piernik do wiatraka? Dyskusja dotyczy wywiadów a nie listy wyborczej z przed kilku lat. A Pani z uporem maniaka ciągle to samo-nuda wymyśliłaby pani coś lepszego a przecież fantazji Pani nie brakuje :zzz :zzz :zzz
Cytuj
#26 leśnik 2014-09-13 17:48
Pani Ewo posłużę się Pani słowami "Nie będę wszystkiego wymieniać co jest nieprawdą bo to nie ma sensu. A zresztą ludzie w UD aż tak głupi nie są żeby wierzyć we wszystko co ktoś napisze. Niestety liczą się czyny - nie słowa." W takim razie proszę przypomnieć w jaki sposób brała Pani leśników na listę w tamtych wyborach. Czyny! Czyny!.Nie zapomnieliśmy w firmie jak przebiegały te namowy do kandydowania. Pani i szef i propozycja nie do odrzucenia. Nie zapomnieliśmy tych upokorzeń. Jest Pani bezwstydna roniąc tutaj łzy. My za Panią w firmie nie płaczemy.
Cytuj
#25 pawek 2014-09-13 14:32
te białe plamy byłyby interesujace a zresztą ta pani to zawsze chodząca mądrość i nieomylność mająca innych za nic nie wiedzących więc szkoda tutaj polemizować
Cytuj
#24 mieszkaniec 2014-09-13 13:04
Ciekawy jestem co teraz oponenci pani Sudoł wymyślą, jakie nowe insynuacje, jakie nie istniejące przekręty czekam z niecierpliwości ą. Może główny zainteresowany jest w stanie coś od siebie wygenerować ( no chyba że instrukcje jeszcze nie przyszły). Trudno jest dyskutować z FAKTAMI,ale na pewno macie jeszcze "coś" w zanadrzu, może źle zaparkowała, "mordę darła"- oj to już było życzę twórczej weny, tak żeby "ciemny lód to kupił"
Cytuj
#23 Ewa Sudoł 2014-09-12 22:33
Szanowni Państwo,poniewa ż w wywiadzie Pan Nadleśniczy się tak bardzo wybielił i uniewinnił z wszystkich zarzutów, na moim profilu na Facebooku udostępniłam treść odpowiedzi Dyrektora LP na moją skargę. Proszę zapoznajcie się z nią i porównajcie z tym co powiedział Pan Nadleśniczy. Pozdrawiam serdecznie zarówno moich zwolenników jak i przeciwników.
Cytuj
#22 Robert 2014-09-10 00:08
Cisza zapadła bo wszelka dyskusja z 'mieszkanka' nie ma najmniejszego sensu. Wymyśliła coś sobie w swoje malutkiej pustej główce i myśli że jak napisze jakiś obraźliwy komentarz to już jest super-fajna. Niestety to co tu sie dzieje na forum nie ma żadnego odzwierciedleni a w rzeczywistości.
To co szanowny Pan pseudo-redaktor wypisał to stek bzdur tylko już nikt nie ma ochoty tłumaczyć co jest prawdą a co nie bo i tak większość zainteresowanyc h wie jak jest. Tak jak np. to że p. Sudoł zwolnił dyr. Balwierczak, skąd to się w ogóle wzięło?
Nie będę wszystkiego wymieniać co jest nieprawdą bo to nie ma sensu. A zresztą ludzie w UD aż tak głupi nie są żeby wierzyć we wszystko co ktoś napisze. Niestety liczą się czyny - nie słowa.
Cytuj
#21 tymczasowy 2014-09-09 19:57
Cisza zapadła po pytaniu "mieszkanki" Przeczytałam dzisiaj wasz tekst w gazecie gdzie ta pani chwali sie stworzeniem w jeden dzień listy wyborczej konkurencyjnej dla BSS. Może któryś z pracowników nadleśnictwa zachował w pamięci w jaki sposób sie to odbyło i napisze tutaj. Działalność polityczna w godzinach pracy czy w czasie wolnym ? Może sa jakieś nagrania z którejś z tych rozmów. To może być bardzo ciekawe ;-) ;-) ;-) ;-) :-* :-* :-* :-*
Cytuj
#20 puris 2014-09-07 15:50
niestety pani Sudoł ma moim zdaniem bardzo nikłe poparcie a i opinie ludzkie są takie, że potrafi pracować tylko cudzymi rękami...nie znam Pani Sudoł osobiście ale pisze to na podstawie słów jej współpracownikó w jeszcze z przed czasów kiedy była Starostą...
Cytuj
#19 tymczasowy 2014-09-06 22:53
Dobre pytanie "mieszkanki" Przeczytałam dzisiaj wasz tekst w gazecie gdzie ta pani chwali sie stworzeniem w jeden dzień listy wyborczej konkurencyjnej dla BSS. Może któryś z pracowników nadleśnictwa zachował w pamięci w jaki sposób sie to odbyło i napisze tutaj. Działalność polityczna w godzinach pracy czy w czasie wolnym ? Może sa jakieś nagrania z którejś z tych rozmów. To może być bardzo ciekawe. Odnosząc sie do mieszkańca - ksiegowy jest od pilnowania kasy, terminowości płatności a szef od rządzenia. Nie bedę wdawała się w zawiłości nadleśnictwa bo nie wiem.
Cytuj
#18 zdrowy do Kuku 2014-09-06 17:02
i mieszkaniec.To co piszecie to najczystszy komunizm o diamentowej czystości.Ja też nie zgadzam się z takim postępowaniem wobec pracowników jak w Polsce ale moja niezgoda nie ma tu nic dorzeczy.I brak zgody Kuku też.Ja mówię,że tak można zrobić a w przypadku p.Sudoł mam przekonanie o słuszności pracodawcy.Praw o Pracy mamy jedno z najlepszych na świecie.Ale jako społeczność nie przystajemy do świata.Piszę to zawstydzony.Jes t jasne,że pracownik zgodnie z Prawem Pracy może nie przyjąć Porozumienie Zmieniające ale musi się liczyć z konsekwencjami. Pani Sudoł w wersji papierowej na fotografii którą pewnie wybrała z archiwum z przed wielu lat wygląda jak anioł.Co raz bardziej skłaniam się ku opinii,że jednak może nie otrzymać odszkodowania jeśli NP w wersji papierowej wpadną w ręce sądowi.Dołożę starań aby dotrzeć na rozprawę i będę domagał się głosu.Zgodnie z prawem będę miał do tego prawo gdyż p.Sudoł nadała tej sprawie wymiar publiczny.Zobac zymy czy Sąd głosu mi udzieli a jeśli tak ...
Cytuj
#17 mieszkanka 2014-09-06 15:07
Przeczytałam dzisiaj wasz tekst w gazecie gdzie ta pani chwali sie stworzeniem w jeden dzień listy wyborczej konkurencyjnej dla BSS. Może któryś z pracowników nadleśnictwa zachował w pamięci w jaki sposób sie to odbyło i napisze tutaj. Działalność polityczna w godzinach pracy czy w czasie wolnym ? Może sa jakieś nagrania z którejś z tych rozmów. To może być bardzo ciekawe. Odnosząc sie do mieszkańca - ksiegowy jest od pilnowania kasy, terminowości płatności a szef od rządzenia. Nie bedę wdawała się w zawiłości nadleśnictwa bo nie wiem.
Cytuj
#16 mieszkaniec 2014-09-06 10:35
Pani mieszkanko na pani stanowisku pracy znajomość przepisów jest nieodzowna, a pani wykazuje totalny brak wiedzy.Proszę zobaczyć w ustawie jaki zakres obowiązków ma szef i główny księgowy i jaki jest zakres odpowiedzialnoś ci z tego tytułu. I to co pani nazywa chodzeniem na pasku to jest realizacja ustawy, owszem ustawa daje jeszcze inne możliwości szefowi (proszę doczytać), ale wtedy bierze to na własną odpowiedzialnoś ć. A potem czeka na kontrolę i ... (proszę sprawdzić co się dzieje aktualnie w sąsiednich nadleśnictwach) .Rozumiem osobistą niechęć do Pani Sudoł, teraz rozumiem dlaczego ... bo zamiast wiedzy i pracy jest żółć i knucie.
Cytuj
#15 mieszkanka 2014-09-04 23:46
Czysta manipulacja jak tu już ktoś zauważył.Pan nadleśniczy odwołał ją ze stanowiska a nie zwolnił z pracy to chyba delikatna różnica. Ona zwolniła się sama i taka jest prawda więc trzymajmy się faktów.
cytuję "odważna i nie dająca sobą pomiatać". Coś mi tu nie gra? To co to niby nowy Nadleśniczy miał jej słuchać? Kto tam jest szefem ? Wodziła poprzednika jego zastępca a jej szwagier też na pasku chodził. Przyszedł nowy szef i zapędził ją do tego co miała robić. Kręcić soba nie pozwolił wiec lu go mobingiem, a opinię mu zszargać jaki to niby krwiopijca, mściciel i niegodziwiec nie doceniający sprawdzonych przez poprzedników zalet tej pani.I tutaj jest ta cała polityka !!!!! Tylko my dajemy sie jej dalej kręcić. Jakież to niby pracowite niewiniatko.
Cytuj
#14 mieszkaniec 2014-09-04 16:45
zdrowy podpisuj się zdrowy inaczej, piszesz że wyrażasz swoje opinie w oparciu o fakty, ba nawet twierdzisz że mieszkanka też ma twarde dowody i fakty. Tylko proszę powiedz GDZIE TE FAKTY!!! ( poseł kurski kiedyś w kampanii użył słów " ciemny lód i tak to kupi") no tu na necie kolego taki bełkot nie przejdzie jak widzisz. Poglądy też masz "ciekawe" na relacje kierownik podwładny-na bruk a potem zapłacimy odszkodowanie ( jak byś nie wiedział po to powstała solidarność, związki zawodowe itp)żeby uchronić przed takimi jak ty. Ale widzę że już z mieszkanką założyłeś nowe związki PANIKA. Bo możne przyjdzie i rozgoni to towarzystwo wzajemnej adoracji.
Cytuj
#13 Kuku 2014-09-04 07:34
@zdrowy: bardzo ciekawy punkt widzenia. Czyli można kogoś wywalić z pracy za kolor włosów czy inne tego typu zarzuty..? Potem zapłacić odszkodowanie i spoko. Furda kodeks pracy i inne głupoty! Hmm, jeśli autorowi nie przeszkadza tego typu zarządzanie państwowymi firmami to gratuluje. Na szczęście wielu przeszkadza i głośno o tym mówi. Poza tym ciekawa teza z tym, że burmistrzem może zostać tylko ktoś, kto sprawdził się jako przedsiębiorca. czyli jakieś pewnie 2/3 włodarzy w kraju do wywalenia. W tym ci najlepsi. Jeśli takimi argumentami posługują się przeciwnicy p. Sudoł (zwolennicy Sułuji?) to choćby tylko z tego powodu jej kibicuje.
Cytuj
#12 zdrowy 2014-09-03 22:59
Mieszkanka ma bardzo trafną ocenę sytuacji.Prawie wszyscy wyrażamy swoje opinie w oparciu o materiały medialne.Bohate rowie są autentyczni o manipulacji medialnej zainteresowani nic nie mówią.Tak więc oceniamy fakty.Niektórzy na forum próbują dopowiedzieć coś co zainteresowani nie powiedzieli.To jest właśnie urabianie opinii publicznej przez dyżurnych a tak dzieje się na innych forach również.Nadleśn iczy nie kandyduje więc nie ma potrzeby szukać sensacji.Mógł zwolnić kobietę bo mogła mieć nie właściwy kolor włosów i trudno.A że to niesprawiedliwe a to też trudno.Za to właśnie należy się odszkodowanie co Prawo Pracy przewiduje.Pani Sudoł może kupić sobie las mieć tartak rżnąć deskę i decydować kogo zwolni.Tak będzie mogła zrobić jak będzie pracodawcą.Może Sudoł pokaże działalnością prywatną co potrafi.Wtedy jak pokaże ocenimy czy jest dobra i może ją wybierzemy.To pokazywać powinni wszyscy kandydaci.U nas jest odwrotnie.Najpi erw do władzy,a następnie do biznesu.To jest szkodliwe dla nas.
Cytuj
#11 do mieszkanki 2014-09-03 20:31
Tak właśnie to ma być kandydatka na burmistrza - odważna i nie dająca sobą pomiatać. Nie jest niczyją marionetką jak w przypadku Pani kolegi - każdy wie dlaczego został zatrudniony i jak widać grzecznie posłuchał i zrobił swoje. I nie zwolniła się sama - więc też proszę bez zbędnych niedomówień. Pan nadleśniczy odwołał Ją ze stanowiska a nie dyr. Balwierczak jak pisze 'redaktor' (podkreślam w cudzysłowie redaktor) i taka jest prawda co potwierdzają dokumenty. Więc trzymajmy się faktów.
A jeśli chodzi o szykany z powodów politycznych sąd pokaże czy miały miejsce czy nie - jest to dość delikatny temat więc nie nam go oceniać. Jednak z moich źródeł wynika że Pani Sudoł ma bardzo dużo wystarczających dowodów przeciw temu panu więc według mnie sprawa jest jasna - jednak podkreślam według mnie.
PS. szanowna mieszkanko może trochę kultury byś tak dorzuciła do swoich wypowiedzi - możemy się nie zgadzać i polemizować ale róbmy to na poziomie.
Cytuj
#10 mieszkanka 2014-09-03 19:33
do piszącej "do mieszkanki" - proszę mnie nie straszyć. A kit mnie obchodzi jakiś protokół bo to wewnętrzna sprawa nadleśnictwa a ja odniosłam się jedynie do wypowiedzi nadleśniczego i jego byłej księgowej.Każdy szef ma prawo do oceny zaufania i tutaj nic nam do tego.Skoro nie miał zaufania to zrobił jak zrobił, ona sama się zwolniła a nie on. A jak ta pani może spojrzeć w oczy nadleśniczemu po tych oskarżeniach ? I jak on miał jej zaufać po tym ? Jaka tu polityka? Zwyczajne darcie ryja!!!! To ma być kandydatka na burmistrza?
Cytuj
#9 do mieszkanki 2014-09-03 10:03
Jak można się wypowiadać nie znając dokładnie sprawy - chce zauważyć że pomówienia w tym kraju też są karane.
Ale do rzeczy, kontrola była i wykazała nieprawidłowośc i szanownego Pana z tematu a jeżeli jest taki odważny niech zamieści jej treść też na stronie. Pani Ewa nie popełniła żadnego błędu i to ona miała rację z fakturą, co też wykazano. Więc na nic się zdają takie zakłamane komentarze jak szanownej 'mieszkanki' - którą i tak wszyscy znamy :)
Cytuj
#8 mieszkanka 2014-09-02 22:54
Normalny facet odpowiadający rzeczowo na zadawane pytania. Nie ma w nim jakiegoś jadu jak w wypowiedzi tej pani.Każdy szef ma prawo do oceny i tutaj jako nowy nie dał sie prowadzić na jej pasku jak poprzednik, z którego śmiano się , że chodzi z mamusią. Skoro miał jakieś obiekcje do faktur to trudno, żeby je podpisał i dal sobie tym samym zrobić kuku. A tu zaraz oskarżenie o mobing. Komisje, przesłuchania to nic przyjemnego i kiedy się nie potwierdziły dał jej do wyboru inne stanowisko. Obrażona zwolniła się sama. Ja też bym nie chciała bezpośrednio pracować z takim podwładnym co to nie wiadomo co teraz będzie nowego na mnie kręcił. Jaka tu polityka? Zjawił się nowy szef który nie chce z rączki jeść jak poprzednik to go próbowała fakturami sprawdzić a jak się poznał że cos w nich śmierdzi to lu go mobingiem. I teraz gębę drze że została skrzywdzona. I jakie tu polityczne motywy ? I to ma być kandydatka na burmistrza takie podstępne babsko. Jak bedzie funkcjonował urząd tak zarządzany.
Cytuj
#7 mieszkaniec 2014-09-01 13:32
Tak się zastanawiam, dlaczego Pan nadleśniczy nic nie wspomniał jakie ma znajomości i kogo zna? Mówi że zewnętrzne kontrole całkowicie nie potwierdziły zarzutów pani Sudoł, to chyba ma trudności ze zrozumieniem tekstu pisanego ( bo polecenia wykonuje bezbłędnie), może ma na tyle cywilnej odwagi żeby zamieścić tekst tego pisma?
Cytuj
#6 zdrowy 2014-08-31 00:46
Każdy pracodawca ma prawo zmienić pracownika.Pani Sudoł dobrze o tym wie jak wynika z wywiadu i dlatego żąda tylko odszkodowania które prawdopodobnie słusznie jej się należy.Opowiada ć w mediach o wpływach które skłoniły nadleśniczego do jej zwolnienia jest już nie małą bezczelnością.B ezczelnych kandydatów na burmistrza nie chcemy.Pani Sudoł jest sympatyczną kobietą ale to nie oznacza,że nadaje się do pełnienia ważnych stanowisk.
Cytuj
#5 puris 2014-08-31 00:15
najbardziej "podobała mi się" ta ostatnia część tego "wywiadu". Wyraźnie widać, że chodzi o pokazanie władzy w pozytywnym świetle...osobi ście nie popieram Pani Sudoł ale też nie dam się nabrać na taką socjotechnikę ...
Cytuj
#4 Marian 2014-08-30 17:11
Raz jeszcze, zupełnie w innym temacie, ale wydaje mi się droga redakcjo, że brakuje w waszej sondzie jednego kandydata na burmistrza. Pozdrawiam
Cytuj

Facebook Likebox Slider Strona główna
 Artykuły
Kontakt


 Reklama w serwisie

© 2003-2018 NASZE POŁONINY - Bieszczadzkie Czasopismo Regionalne
Wszelkie prawa zastrzeżone

Wydawca: "NASZE POŁONINY" - Wiesław Stebnicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze umieszczone przez Użytkowników na stronie www.naszepołoniny.pl

stat4u